Про нас

Уже понад 23 років   ми даруємо свіжість мандрів, насолоди і здійснення мрій.

На туристичному ринку ми виробили свій індивідуальний стиль роботи з партнерами та туристами. Партнери нас поважають за якісну роботу, відповідальність, досвід та професійність у  діяльності. Для високого професіоналізму та підвищення надання послуг туристам наші менеджери щороку приймають участь у інформаційних турах, семінарах, виставках та вебінарах. Неодноразово туристичне агентство “АДРІА-ТУР” виходило в лідери продаж України  і туроператори нагороджували відповідними сертифікатами та відзнаками.

Основним правилом нашої фірми є надати правдиву та достовірну інформацію щодо співвідношення ціни-якості нашим туристам та допомогти Вам відчути насолоду повноцінного відпочинку, тому 70% клієнтів є нашими постійними туристами, які повертаються задоволеними з відпочинку та рекомендують наші послуги своїм друзям та родичам. Саме тому у клієнтській базі нашої агенції є постійні туристи з усіх регіонів України та закордону. Географія подорожей клієнтів “АДРІА-ТУРУ” охоплює майже весь світ!

Ми постійно удосконалюємося та йдемо в ногу з часом, враховуючи та відслідковуючи усі тенденції туризму.

Саме тому ми протягом останніх років розширилися та відкрили філії у місті Києві та Самборі.

Також створили  веб-сайт для самостійного пошуку турів, яким туристи досить активно користуються та відслідковують  найгарячіші тури та акції.

Тепер  можливо самостійно забронювати тур на сайті, ввівши усі дані та зафіксувати ціну.

  • Ви можете нас знайти у соцмережах:
    FACEBOOK:        https://www.facebook.com/profile.php?id=100009331670978
    INSTAGRAM:    adriatour_travelagency

Контакти наших менеджерів:

  • Марина +380968289257
  • Леся +380677500362
  • Світлана +380679454307
  • Марта (Самбір) +380677445484

ЖИТТЯ- ЦЕ СВЯТО З “АДРІА-ТУР”!!!    ЖИВИ, МАНДРУЮЧИ!!!!*

Популярні країни